Religion and Society (178 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 | 40.00 | 39.00 |
50 (5 total)
- Dowling, Sarah (Salesian College Sunbury)
- Genende, Eyal (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kutner, Anna (Bialik College Hawthorn East)
- Levy, Joshua (Bialik College Hawthorn East)
- Velik, Carly (Bialik College Hawthorn East)
49 (4 total)
- Appel, Jeremy (Bialik College Hawthorn East)
- Cotterill, Hannah (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Jacobson, Amira (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Rosenberg, Jessica (Bialik College Hawthorn East)
48 (5 total)
- Katz, Natalie (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Lissauer, Jonathan (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Richter, Sarah (Bialik College Hawthorn East)
- Schattner, Nicole (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Szmerling, Jeremy (Mt Scopus Memorial College Burwood)
47 (4 total)
- Ang, Lyra (Mercy Diocesan College Coburg)
- Bortz, Hadley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Hanner, Lena (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Shulkin, Marc (Bialik College Hawthorn East)
46 (9 total)
- Benn, Raphael (Cae Melbourne)
- Davies, Brenton (Marcellin College Bulleen)
- Goldwater, Naomi (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Jenkins, Katherine (FCJ Benalla)
- Kamien, Ashley (Bialik College Hawthorn East)
- Kliman, Lisa (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Lipson, Lanie (Bialik College Hawthorn East)
- Pinch, Sarah (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Wollan, Hannah (Bialik College Hawthorn East)
45 (12 total)
- Boyar, Emma (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Buckle, Timothy (Marcellin College Bulleen)
- Carter, Samantha (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Gonzalez, Iris (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Guarino, Chanel (Catholic Regional College Sydenham)
- Kagan, Bianca (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Landy, Zach (Bialik College Hawthorn East)
- Leikina, Marina (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Neylan, Sebastian (Melbourne GS Melbourne)
- Nissen, Hayley (Bialik College Hawthorn East)
- Verblun, Daniel (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Zwier, Romy (Bialik College Hawthorn East)
44 (17 total)
- Baker, Gabriel (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Braitberg, Romy (Bialik College Hawthorn East)
- Cini, Alison (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Derun, Trudy (Mercy Diocesan College Coburg)
- Dsouza, Roxanne (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Hennessy, Sarah (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Khanina, Anna (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kirszner, Michelle (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kleinig, Esther (Loreto College Ballarat)
- Korman, Jason (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Okeeffe, Amanda (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Pahor, Jessica (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Payne, Cameron (Mazenod College Mulgrave)
- Rozner, Gideon (Bialik College Hawthorn East)
- Rulla, Lauren (Catholic Regional College Sydenham)
- Same, Rebecca (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Tominc, Matthew (Marcellin College Bulleen)
43 (21 total)
- Cherry, Jane (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Densham, Aaron (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Filipovic, Sandra (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Garfinkel, Alex (The King David School Armadale)
- Gelbart, Alana (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Guest, Madeleine (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Jaber, Simon (Mazenod College Mulgrave)
- Jenkinson, Matthew (Mazenod College Mulgrave)
- Karlik, Maxim (Bialik College Hawthorn East)
- Kaye, Rachel (The King David School Armadale)
- Ladowsky, Sharon (The King David School Armadale)
- Logan, Clinton (Haileybury College Keysborough)
- McAuley, David (Melbourne GS Melbourne)
- McKenna, Daniel (St Bernards College Essendon)
- Okraglik, Jodie (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Rosenberg, Ali (Bialik College Hawthorn East)
- Sidebottom, Deanne (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Smorgon, Luke (Bialik College Hawthorn East)
- Walker, Jodie (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Weiss, Avraham (The King David School Armadale)
- Williams, Nathan (Mazenod College Mulgrave)
42 (26 total)
- Acharki, Mohamed (Cae Melbourne)
- Anastasiou, Helen (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Birman, Natalie (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Crossette, Ashvini (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Deioannen, Diana (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Dorevitch, Joshua (Bialik College Hawthorn East)
- Elliget, Cassandra (Padua College Mornington)
- Eramo, Matthew (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Grebovic, Amela (Minaret College Springvale)
- Grof, Rodney (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Hammerschlag, Joshua (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Jarczak, Alyce (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Jarny, Monique (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kaso, Lauren (Ave Maria College Aberfeldie)
- Kohn, Joshua (Bialik College Hawthorn East)
- Lucente, Luigi (St Bernards College Essendon)
- Luxton, Stephanie (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Marantelli, Michael (St Bernards College Essendon)
- Marson, Lisa (Presentation College Windsor)
- McInnes, Lauren (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Ritz, Ariel (Bialik College Hawthorn East)
- Rubinstein, Simon (Bialik College Hawthorn East)
- Serratore, Paul (Mazenod College Mulgrave)
- Truong, Haivy (Catholic Regional College Sydenham)
- Tsaples, Vanessa (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Yuksel, Nergiz (Cae Melbourne)
41 (33 total)
- Butler, Ashleigh (Avila College Mount Waverley)
- Carter, Mikaela (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Courts, Justine (Mercy Diocesan College Coburg)
- Danziger, Lynn (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Duzenman, Samantha (Bialik College Hawthorn East)
- Falvo, Vincent (Parade College Bundoora)
- Giousoh, Aminah (Minaret College Springvale)
- Goldsmith, Andrew (Bialik College Hawthorn East)
- Hanna, Marihan (Mercy Diocesan College Coburg)
- Hofbauer, Margaret (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Ivany, Jay (Bialik College Hawthorn East)
- Jones, Huw (Melbourne GS Melbourne)
- Lorini, Cristina (Avila College Mount Waverley)
- Mogilevsky, Vlad (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Nicolaou, Georgie (Marcellin College Bulleen)
- Notarianni, Sarah (Presentation College Windsor)
- Odowd, Amy (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Pitts, Thomas (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Rozkin, Kathrin (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Ryan, Erin (St Peters College Cranbourne)
- Saab, Zeina (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Sacks, Talya (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Sandler, Gregory (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Segan, Monique (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Sirianni, Nicholas (Marcellin College Bulleen)
- Sullivan, Gabrielle (Presentation College Windsor)
- Teichman, Elleesha (The King David School Armadale)
- Thomas, Madeleine (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Tseriotis, Stephanie (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Unger, Marc (Bialik College Hawthorn East)
- Walker, Lauren (Monivae College Hamilton)
- Weizman, Dana (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Witteveen, Natalie (Mt Evelyn Christian School Mount Evelyn)
40 (42 total)
- Aggromito, Daniel (Mazenod College Mulgrave)
- Baldwin, Matthew (Salesian College Sunbury)
- Blanc, Alister (Melbourne GS Melbourne)
- Blode, Jeremy (Bialik College Hawthorn East)
- Byrne, Sarah (FCJ Benalla)
- Conroy, Charleen (Damascus College Mount Clear)
- Devitt, Alexandra (Padua College Mornington)
- Efron, Dionne (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Freedman, Aaron (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Gold, Danielle (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Harris, Alexandra (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Heneric, Bevan (Mazenod College Mulgrave)
- Hodson, Brigette (Salesian College Sunbury)
- Jeffreys, Zara (St Josephs College Echuca)
- Jong, Tracy (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Jouravlev, Gennadiy (Mazenod College Mulgrave)
- King, Sarah (Thomas Carr College Tarneit)
- Kochen, Jesse (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kofmansky, Paula (The King David School Armadale)
- Magayanes, Criselle (Catholic Regional College Sydenham)
- Majtlis, David (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- McCallum, Isobelle (Mt Evelyn Christian School Mount Evelyn)
- McCredie, Thomas (Melbourne GS Melbourne)
- Mercieca, Chloe (Catholic Regional College Sydenham)
- Neeson, Todd (Monivae College Hamilton)
- Ng, Gregory (Mazenod College Mulgrave)
- Nguyen, Chinh (Mazenod College Mulgrave)
- Persico, Joanne (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Potaznik, Rachel (Bialik College Hawthorn East)
- Preston, David (St Bedes College Mentone)
- Rados, Filip (Catholic Regional College Sydenham)
- Rothfield, Nathan (Bialik College Hawthorn East)
- Schembri, Simon (Catholic Regional College Sydenham)
- Segal, Shelley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Siketa, Nicole (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Spataro, Adrian (Catholic Regional College Sydenham)
- Stefan, Monica (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Sweet, Ariella (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Talarico, Adelle (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Thomas, Laura (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Thomas, Rees (Mazenod College Mulgrave)
- Ziman, Samantha (Mt Scopus Memorial College Burwood)